logo
Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır.

En iyi olmak ve harika işler çıkarmak için gayret gösteriyoruz.

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır.

Hakkımızda

Biz Harikayız!

Tıp ve cemiyet terbiyesine sadık kalarak insan sağlığını hizmet anlayışının başına oturtan misyonumuz ile mükemmeli yakalamak adına günün her saati dilediğiniz an yanınızdayız. Tıbbi bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sağlık alanında her daim bir adım olmayı düstur bilen Ege Lokman Hekim kaliteli ve nezih bir ortamda güvenilir ve hızlı bir sağlık hizmeti alabileceğiniz imkanları içerisinde barındırıyor.

Hasta Memnuniyetli

Yönetim Anlayışı

Uluslar arası sağlık standartları doğrultusunda hastaların tanı ve tedavi süreçlerindeki kaliteli hizmeti standart hale getiren kurumumuz en az çalışanları kadar hastalarının da güvenliğini garantiye alır. Her biri alanında uzman olan nitelikli personeli sayesinde her hastanın problemi en kısa süre içerisinde belirlenerek gerekli olan tedavi şekline başlanması konusunda vakit kaybı söz konusu olmamaktadır. Kalifiye personelin sürekliliğini sağlayan yönetim anlayışı da hastaların Ege Lokman Hekim’den alacakları faydayı en üst seviyeye çıkarmaktadır. Çünkü bizler biliyoruz ki kaliteli bir sağlık hizmeti kaliteli ve işini iyi bilen bir yönetim anlayışından geçer.

Ege Lokman Hekim

Sağlık Politikamız

Ege Lokman Hekim güvenilir sağlık hizmetlerini tıp alanındaki teknolojik gelişmelerden de yararlanarak ekonomik düzeyde hastalarına sunmayı amaçlar. Hasta memnuniyetini önemseyen ve hasta hakları kadar hasta yakınlarının da haklarını her daim korumaktan yana olan kurumumuz hastanın beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için gerekli olan tüm çabayı göstermektedir. Sağlık kurumumuzun yönetim politikası da bu doğrultuda şekillendirilmiştir. Sağlık alanında hizmeti süreklilik bilerek hastaların memnuniyet içerisinde ve şifa bularak ayrılması sağlanır.

 Organizasyon Yeteneği

Yüksek Yapılanma

Hasta memnuniyetini her daim yükseltmek ve kurumun çıtasını uluslararası seviyede bir kat daha yukarıya çekmek için gerekli olan tüm belgeler yönetim birimi tarafından düzenleniyor. Bu hizmet kalitesini arttırmak kurumumuzun sürekli olarak kendi iç yapısını faaliyet raporları ile denetlemesi ile gerçekleştirilmektedir. Tüm bunlar personelin hizmet içi eğitimleri ile de desteklenmektedir. Bu eğitimler hekimlerimizden diğer çalışanlarımıza kadar tüm personelin bir kat daha bilinçlenmesini sağlamaktadır. Nitelikli sağlık hizmetlerini insan odaklı çerçevede yürüten kurumumuz halk sağlığına yönelik sosyal projelerde de yer alarak bu alanda ki hassasiyetini de sürelik olarak vurgulamaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutuyoruz.

Doğal Ürünler

Firmamızın satmış ve üretmiş olduğu tüm ürünler % 100 Doğal Hammaddeler ile üretilmektedir.

Sağlıklı Ürünler

Sağlıklı olmayan ürünlerden uzak bir şekilde yaşamaya ne dersiniz? Sağlığınız bizim için önemlidir.

Bütçe Dostu

Piyasada şişirilmiş gerçeği yansıtmayan olmayan ürünlerden vazgeçin! Tüm ürünlerimiz ekonomiktir.

Ürünlerimiz veya Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.